Venkovní parapety

Úvod / Nabídka / Venkovní parapety

Venkovní okenní parapety

Výroba a montáž ohýbaných venkovních parapetů a doprava.

Výroba venkovních parapetůKrátká doba dodání, obvykle v případě výroby do 3 dnů od zadání. Parapety rychle a levně dopravíme po celé ČR.
Venkovní parapety dodáváme ze všech dostupných, různobarevných a kvalitních materiálů – kvalitně lakovaný pozink a lakovaný hliník v barvě RAL, pozink, měd, titanzinek, Rheinzink, Rheinzink předzvětralý modrošedý a břidlicově šedý (antracit), Prefa – Prefalz, VM Zinc, Lindab.

Základní síla (tloušťka) materiálu pozinkovaných lakovaných plechů na parapety je tl. 0,5 mm, u hliníkových lakovaných plechů tl. 0,7mm, na poptání jsme schopni dodat i plechy do síly 1 milimetru.

Venkovní parapety vyrábíme třemi způsoby bočních zakončení do boků (ostění) zateplení fasády, zapuštěné do fasády - do krytek, přiražené k fasádě - L profil, zapuštěné do fasády - U profil se zakončením parapetu.

Montáž venkovních parapetů


Krátká doba dodání, obvykle v případě montáže do 7 dnů od zaměření.

Nabízíme kompletní servis při realizaci venkovních parapetů od vypracování cenové nabídky, zaměření, výroby až po samotnou montáž parapetů do Vašich oken.

Samozřejmostí je korektní a individuální přístup, dodávka materiálu dle přání zákazníka, vypracování cenové nabídky obratem a zdarma, výrazné množstevní a věrnostní slevy.