Plechová střešní kritina

Úvod / Nabídka / Plechová střešní krytina

Plechová střešní krytina

Realizace plechových střech.

Falcovaná krytina a clickFalcovaná plechová střešní krytina – pokládka na dvojitou stojatou drážku je tradičním řešením při realizaci střech, která ve spojení s kvalitními materiály a odbornou montáží zaručuje moderní vzhled a dlouhou životnost.

Falcovaná krytina je vhodným řešením pro střechy o sklonu od 7 stupňů, pokládka je v případě dodatečného opatření (těsnící pásek do falců) možná od sklonu 3 stupňů.

Falcovaná krytina se pokládá na pevný a rovný podklad, na dřevěné bednění nebo OSB desky. Podklad z dřevěného bednění nebo OSB může být součástí naší dodávky.

Profilovaná plechová krytinaProfilované plechové krytiny se dělí na taškové plechové krytiny, trapézové krytiny a plechové šablony.

Výhodou tohoto typu krytin je nízká hmotnost, pestrost barev a tvarů od různých výrobců při zachování solidní životnosti – udává se minimálně 40 let.

Profilované plechové střechy se vyrábějí z tloušťky ocelového plechu 0,5 mm, který je oboustranně zinkován. Kvalitní střešní krytina je opatřená 275 g zinku na 1 m2. Na pozinkovaný plech se nanáší ochranné laky a konečná barevná povrchová úprava v Polyesteru 25mic, 35mic nebo 50mic.

Montáž plechových střešních krytin provádíme z tvaru a barevných odstínů dle přání zákazníka od různých kvalitních výrobců, např. Arcelor Mittal – Haironville Vikam, Satjam, Lindab, Ruukki, Borga a další..